30 Ağustos 2014 Cumartesi

ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Türk tarihimiz şanlı zaferlerle doludur. Fakat 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Baş Komutanlık Meydan Muharebesi ile Türk Milleti adeta yeniden dirilmiştir.
Malazgirt Savaşı’yla (1071) 26 Ağustos’ta Anadolu'nun Türklere kapılarını açan kahraman ordumuz; Başkomutanlık Meydan Muharebesi’yle de Anadolu topraklarının Türk Vatan'ı" olduğunu önünde durulmaz bir iradeyle düşmana ispatlamıştır. Ve yine ulusumuzun iradesiyle Cumhuriyet kurulmuştur.

Bu vesileyle vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, onun silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz.


Muhabbetle,
Hanife MERT

8 yorum:

Müjde Dural dedi ki...

Atatürk'ümüz ve tüm vatan uğruna şehit olanlarımızın ruhu şad olsun, bayramın kutlu olsun Hanife'ciğim. Öpüyoruz:)sevgiler

Hazel Çelik dedi ki...

Hepimizin bayramı kutlu olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşasın !!

Hanife Mert dedi ki...

Teşekkür ediyorum Müjdeciğim. Amin canım.. Ben de öpüyorum ikinizi de kocaman. Sevgiler.

Hanife Mert dedi ki...

Evet kendini Türk hisseden ve bu ruhu yaşamayı ve yaşatmayı kendisine şiar eden herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun... İnşaallah. Hazelciğim teşekkür ediyorum, sevgiler.

Hüseyin Güzel dedi ki...

1912'de başlayan Balkan savaşlarının etkili sonucudur. Balkan ve 1.Dünya Savaşlarında yenilen Osmanlı ve yok edilmekte olan Türk Milletinin yeniden ayağa kalkmasıdır 30 Ağustos ve sonrasında 9 Eylül...

Hanife Mert dedi ki...

Hepimizin bu kutlu zaferi kutlu olsun Hocam... Yorum için teşekkür ediyorum.
Selamlar, saygılar.

gügüyle hersey dedi ki...

canim seninde bayramini kutluyorum nice bayramlara insallah sevgiler♥

Hanife Mert dedi ki...

Çok teşekkür ediyorum gügücüğüm. Sayfama hoş geldin. Hepimizin zafer bayramı kutlu olsun. Sevgiler.

Bakış Acısı Kitap Alıntısı