19 Mayıs 2014 Pazartesi

19 Mayıs Atamızı Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun."Bütün ümidim gençlerdedir" diyerek ülkemizi umut dolu yarınlara taşıyacağına inandığı gençliğe , 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını armağan eden Atamızı, onun silah arkadaşlarını ve bu vatana canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve sevgi ile anıyorum. Ayrıca, Soma' da şehit olan kardeşlerimizi de rahmetle anıyor, Milletimizin böyle bir acıyı tekrar yaşamamasını ve milletimizin hak ettiği barış, kardeşlik, hak ve adaletin sağlandığı bir geleceğe bayram coşkusuyla ulaşmasını diliyorum.19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.


6 yorum:

Müjde Dural dedi ki...

Aminnnnn Hanifeciğim....
bu en güzel günün kutlu olsun..

T.C Hanife Mert dedi ki...

Teşekkür ediyorum Müjdeciğim. Hepimizin bu en güzel bayramı kutlu olsun. Bu sene yüreğimiz buruk geçti. İnşaallah bu tür acılar son bulur..
Sevgiler size...

Gülçin nur dedi ki...

onca insanı kaybettikten sonra bayram kutlaması doğru olmazdı zaten Rabbimden rahmet ailelerine bol sabırlar dilerim..sevgilerimle Yaren'im..

T.C Hanife Mert dedi ki...

Amin Gülçinciğim. Evet çok haklısın.
Sevgiler,selamlar canım.

Hüseyin Güzel dedi ki...

Yazdıklarınıza katılıyorum. Ata'nın yeri nasıl da belli oluyor. Saygı ile anıyorum kendisini.

T.C Hanife Mert dedi ki...

Teşekkür ediyorum Hüseyin Hocam.
Saygılar,selamlar.

Sevgi Öğretilebilir mi

  Yaşadığımız dünyada insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu şeydir sevgi. Zira insanın mayası, ruhunun gıdasıdır. İnsan olduğunu hissettiren...